Nowy numer 22/2020 Archiwum

Niepodległość - znam to słowo

Dzieci z elbląskich szkół i przedszkoli wzięły udział w warsztatach patriotycznych.

W 45-minutowych zajęciach wzięło udział 5 grup. - Jesteśmy klubem wojskowym, który lekcje patriotyzmu i zajęcia związane z szeroko pojętym patriotyzmem ma wpisane w statutową działalność - mówi Katarzyna Grefling, kierownik Klubu Pułku Wsparcia Dowodzenia w Elblągu, który jest organizatorem wydarzenia.

Warsztaty zostały przeprowadzone według programu przygotowanego przez instruktorki Klubu PWD na prośbę wychowawców elbląskich szkół i przedszkoli. Zadanie nie było proste, bo dotarcie do kilkuletnich dzieci z tematyką niepodległościową jest wyzwaniem. Dzieci m.in. odpowiadały na pytania, ułożyły flagę z biało-czerwonych klocków, jak również zwiedziły Kaponierę.

Niepodległość - znam to słowo

Warsztaty "Niepodległość - znam to słowo" były jednymi z wielu zajęć, jakie instruktorzy Klubu PWD przygotowują dla najmłodszych. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama