Nowy numer 21/2020 Archiwum

Diecezja. Już wkrótce Dzień Cecyliański

Delegat biskupa elbląskiego ds. muzyki kościelnej zaprasza wszystkich muzyków, chórzystów i organistów na obchody Dnia Cecyliańskiego.

W związku z kalendarzowym wspomnieniem św. Cecylii, patronki muzyki, delegat biskupa elbląskiego ds. muzyki kościelnej ks. Piotr Towarek zaprasza do udziału w Dniu Cecyliańskim.

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do muzyków, chórzystów i organistów naszej diecezji, ale także do wszystkich, którzy kochają muzykę sakralną.

Uroczystości w to święto muzycy diecezji elbląskiej przeżywać będą pod przewodnictwem biskupa elbląskiego. Rozpoczęcie o godz. 16.30 w piątek 22 listopada.

Program:

godz. 16.30 - warsztaty, przygotowanie śpiewów mszalnych - sala spotkań przy ul. Mostowej 16-14. Warsztaty poprowadzi Bożena Belcarz - trener głosu, chórmistrz, dyrygent chóru Lutnia w Malborku;
godz. 18 - Msza św. w intencji muzyków w katedrze pod przewodnictwem bp. Jacka Jezierskiego;
godz. 18.45 - bigos cecyliański w sali spotkań przy ul. Mostowej 16-14.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama