Świadectwo znanego modela

Szymon Reich, uczestnik znanego programu o modzie, będzie gościł w Elblągu i Malborku, by zapraszać na Taizé.

W ramach tegorocznych rekolekcji w hali odbędą się także dwa dodatkowe spotkania. Do naszej diecezji ze swoim świadectwem przybędzie Szymon Reich, uczestnik programu Top Model. Przyjedzie on do Elbląga wraz z bratem ze wspólnoty Taizé we Francji. Na wieczornym spotkaniu przybliżą oni ducha ekumenicznej wspólnoty i zaproszą na kolejne spotkanie młodzieży z całej Europy we Wrocławiu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 listopada o godz. 19 w salce przy kościele św. Rafała Kalinowskiego w Elblągu ul. Sobieskiego 37. Drugie - w Malborku 28 listopada, również o godz. 19, w salce przy kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Słowackiego 76.

Na spotkaniu odbywać się będzie modlitwa w duchu Taizé: śpiew kanonów i adoracja krzyża. Będzie też czas na pytania i odpowiedzi.

Europejskie Spotkanie Młodych to kolejny etap Pielgrzymki Zaufania przez Ziemię, zainicjowanej przez Brata Rogera w latach siedemdziesiątych. We Wrocławiu będzie to wydarzenie trwało od soboty 28 grudnia 2019 do środy 1 stycznia 2020 r.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..