Nowy numer 22/2020 Archiwum

Ważny dzień dla Trójeczki przejdź do galerii

Od dziś dzieci ze scholi Trójeczka będą występować w jednolitych szatach.

Dziewczynki śpiewają od ponad roku, w czasie niedzielnej Mszy św. o 10.45, w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Morągu. Dziś był dla nich bardzo ważny dzień - otrzymały kremowo-złote szaty. Dzięki tym sukienkom, będą wyróżniać się spośród innych dzieci w czasie Eucharystii.

- Cieszę się, że jesteście i śpiewacie – powiedział ks. Piotr Molenda, proboszcz, do dzieci. Podziękował także osobom, dzięki współpracy, których uczestnicy Mszy św. mogą usłyszeć tak piękny śpiew. Są nimi: ks. Sylwester Żbikowski, Nina Lubańska i Marcin Stachura.

Wśród ulubionych piosenek dzieci są: „Dzięki Jezus”, „Jesteś Królem”, „Nie boję się, gdy ciemno jest”. - Bardzo lubię śpiewać i chcę to robić. Najbardziej lubię, gdy śpiewamy „Jezioro Genezaret” i „Gdy po wielkim połowie” - mówi Lena.

W scholi Trójeczka obecnie śpiewa 30 dziewczynek. Zakup pelerynek był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Tadeusza Sobierajskiego, burmistrza Morąga.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama