Nowy numer 21/2020 Archiwum

Słowo na I Niedzielę Adwentu

- Starajmy się być zawsze gotowymi, na to ostateczne spotkanie z Jezusem Chrystusem, które nastąpi w chwili naszej śmierci - mówi diakon Damian Winiarz.

Do wysłuchania rozważania zapraszają wykładowcy i klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu.

SŁOWO NA I NIEDZIELĘ ADWENTU (WSD ELBLĄG)
Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • szukamciebie
    01.12.2019 12:28
    szukamciebie
    Słowo na niedziele zaprezentowane perfekcyjnie. Wiara rośnie, kiedy Młodzi ludzie idący do kapłaństwa odważnie świadczą o Chrystusie. W rozważaniach Młodzi zachęcają do przemyśleń, m.in. jakie owoce adwentu; jak przeżyć adwent. Fajna sugestia, że "ludzie zabiegani" "ludzie mylą zło z dobrem i dobro z złem". Wejście w prawdzie w czas oczekiwania, a później Boże Narodzenie. Pytam, jak to jest z człowiekiem który manipuluje wszystkimi dla osiągnięcia swoich korzyści; żąda od innych donoszenia; zakłamuje rzeczywistość, itd. Taki człowiek zmanipuluje pracodawce, kolegów, rektora nawet samego siebie, ale Boga nie oszuka.
    doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama