Nowy numer 04/2020 Archiwum

Mikołajkowy Lunch ze studentami

Elbląscy studenci zaprosili dziś na Mikołajkowy Lunch, z którego dochód wspomógł podopieczną hospicjum.

Elbląscy studenci znaleźli sposób na poradzenie sobie z zimowym przygnębieniem. Wystarczyło wpaść na zorganizowany dziś przez żaków z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej "Mikołajkowy Lunch". Podczas tej inicjatywy można było nie tylko zjeść ciepłe śniadanie i napić się świeżo parzonej kawy, ale także wesprzeć potrzebującą osobę. Wszystkie zebrane podczas posiłku pieniądze zostały przekazane dla Sandry, podopiecznej elbląskiego hospicjum.

"Mam na imię Sandra i za rok pewnie będę maturzystką" - tak przedstawia się ta młoda, sympatyczna dziewczyna. Sandra urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem, niedowładem kończyn i zespołem Arnolda-Chariego.

Jest uczennicą IV LO, jednak, ze względu na choroby, to nie ona chodzi do szkoły, a nauczyciele przychodzą do jej domu i realizują program szkoły średniej.

Zabrane dziś w czasie "Mikołajkowego Lanchu" fundusze zostaną przekazane mamie i siostrze Sandry, które przy wsparciu zespołu hospicyjnego, opiekują się dziewczyną. Bliscy Sandry nie są w stanie opłacać wszystkich rachunków związanych z jej potrzebami i każde wsparcie jest dla nich bezcenne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama