Nowy numer 04/2020 Archiwum

Spakowali Szlachetną Paczkę przejdź do galerii

Już jutro rozpoczyna się "weekend cudów".

Szlachetną Paczkę dla jednej z rodzin z Elbląga przygotowali członkowie wspólnoty „Nowe Życie” - Szkoła Nowej Ewangelizacji im. św. Klemensa, która spotyka się przy parafii Matki Bożej Królowej Polski. W czwartek 5 grudnia grupa spotkała się, by spakować zebrane rzeczy.

- Wybraliśmy 6-osobową rodzinę - mówi Katarzyna Grabowska, koordynatorka zbiórki.

Wspólnota postanowiła pomóc matce samotnie wychowującej dzieci. Tylko dwoje z nich jest niepełnoletnich, jednak każdy członek rodziny ma problemy ze zdrowiem, także psychicznym.

- Najpotrzebniejszy był opał, a także środki czystości i łóżka - wymienia K. Grabowska.

Paczkę udało się skompletować, a osobom ze wspólnoty pomogli znajomi, przyjaciele oraz lokalne firmy. W paczce znalazły się także żywność, buty na zimę, odzież, przybory szkolne. W ostatniej chwili okazało się, że potrzebna jest kuchenka. Wspólnota zrobiła wszystko, by mogła ona trafić do rodziny. 

Szlachetna Paczka to także szczególny upominek. Jedna z osób w rodzinie, dla której paczkę przygotowywała wspólnota, marzyła o rowerze. Udało się go zdobyć.

Paczka do rodziny trafi już jutro.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama