Nowy numer 04/2020 Archiwum

Alpha w twojej parafii?

Propozycja dla tych, którzy chcieliby przygotować się do prowadzenia kursów Alpha dla młodych.

Szkolenie przygotowujące do prowadzenia kursów Alpha dla młodych odbędzie się 11 stycznia 2020 roku w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu (ul. Robotnicza 69).

Jego celem jest utworzenie zespołów, które w przyszłości poprowadzą kursy Alpha dla młodych w parafiach. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy, czyli ojcowie redemptoryści i Centrum Nowej Ewangelizacji, zapraszają: księży i osoby świeckie zaangażowane w pracę z młodzieżą lub chętne do jej podjęcia. Zgłaszać się mogą także młodzi (powyżej 15 lat) działający w duszpasterstwie.  

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o zgłaszanie się do o. Mariusza Simonicza CSsR do 7 stycznia 2020 roku. Zgłoszenie należy wysłać na adres m.simonicz@gmail.com, a w treści podać: imię, nazwisko oraz tytuł parafii. Koszt udziału w kursie wynosi 20 zł.

Alpha dla młodych - szkolenie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama