Nowy numer 04/2020 Archiwum

Kolęda w elbląskim przedszkolu przejdź do galerii

Z przedszkolakami spotkał się bp Wojciech Skibicki.

Wizyta duszpasterska to jedno z ważniejszych wydarzeń w styczniu w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim im. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu. - Nie wszystkie przedszkolaki mogą mieć w domu kolędę, nie wiemy, jak u nich to wygląda. A my chcemy przede wszystkim edukować dzieci i przekazywać im tradycję. Zależy nam, by ją znały i umiały w przyszłości ją kultywować. Chcemy pokazać im, jak powinna wyglądać wizyta duszpasterska i jak powinniśmy przyjmować kapłana - mówi Jolanta Parasiak, prezes Stowarzyszenia Rodziców, które kieruje przedszkolem.

W tym roku przedszkole odwiedził bp Wojciech Skibicki. Wizyta duszpasterska rozpoczęła się w przedszkolnej kaplicy modlitwą i śpiewem kolęd. Następnie ksiądz biskup spotkał się z dziećmi z każdej grupy i poświęcił poszczególne sale.

Kolęda w przedszkolu im. bł. Franciszki Siedliskiej odbyła się w poniedziałek 13 stycznia.

« 1 »
Kolęda w przedszkolu

Foto Gość DODANE 13.01.2020 AKTUALIZACJA 13.01.2020

Kolęda w przedszkolu

oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama