Nowy numer 07/2020 Archiwum

Młodzi spotkają się w Morągu

Najbliższe czuwanie młodzieży diecezji elbląskiej poprowadzi ks. Zbigniew Grochowski.

Pierwsze w 2020 r. czuwanie młodzieży diecezji elbląskiej odbędzie się 20 marca w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Morągu (ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 10). Poprowadzi je ks. Grochowski, a tematem będzie Pismo Święte.

Spotkanie rozpocznie się tradycyjnie o godz. 20. W planie m.in. konferencje, grupy dzielenia, sakrament pokuty i pojednania. Następnie młodzi będą trwać na adoracji Najświętszego Sakramentu. Kulminacyjnym punktem czuwania będzie Eucharystia.

Opiekunowie grup, które planują wziąć udział w czuwaniu, proszeni są o zgłoszenie przyjazdu pod adresem: duszpasterz.elblag@o2.pl do 17 marca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama