Nowy numer 07/2020 Archiwum

Kurs Emaus u redemptorystów

Zabierz ze sobą Pismo Święte i przyjdź na weekendowy kurs Emaus w elbląskiej parafii ojców redemptorystów.

Szkoła Nowej Ewangelizacji i Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu zachęcają do udziału w Kursie Emaus.

"Zapraszamy Cię na spotkanie ze Słowem Bożym. Czas spędzony na kursie pozwoli rozkochać się w Słowie Bożym. To czas dający możliwość pogłębienia relacji z Jezusem Słowem, który mówi do nas na kartach Biblii" - piszą organizatorzy.

Jak podkreślają uczestnik tego kursu może doświadczyć, czym powinno być w życiu człowieka Słowo Boże oraz jak skuteczne jest jego działanie. To czas rozpoznawania Jezusa jako Mesjasza zapowiadanego przez Stary Testament. Kurs umożliwia każdemu uczestnikowi rozpoznanie Chrystusa tak, jak dał się On rozpoznać uczniom z Emaus – w czasie Liturgii Słowa i Liturgii Eucharystii, aby mógł stać się świadkiem Boga żyjącego.

Kurs odbędzie się w dniach 6-8 marca w kościele Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej. Rozpoczęcie w piątek o godz. 17:30 zaś zakończenie w niedzielę ok. 14. Koszt tego trzydniowego spotkania to 20 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. 888 240 332.

Kurs stanowi całość od piątku do niedzieli. Organizatorzy nie przyjmują zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału.

Zabierz ze sobą Twoją Biblię!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama