Nowy numer 07/2020 Archiwum

Nocna wędrówka do Gnojewa

Malbork zaprasza na nocne pielgrzymowanie do kościoła św. Judy Taduesza w Gnojewie.

Parafia św. Józefa w Malborku-Kałdowie zaprasza na Nocną Pielgrzymkę do kościoła św. Judy Tadeusza w Gnojewie.

Pielgrzymka rozpocznie się 21 lutego o godz. 20. Mszą św. w kościele św. Józefa w Malborku przy ul. Kościelnej 5. Wędrówce towarzyszyć będą słowa: "Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swoje życie z powodu Mnie i Ewangelii, zachowa je" (Mk, 8,35)

Przewodnikiem duchowym pielgrzymki będzie ks. Waldemar Maliszewski. Wszelkich informacji udziela Lech Marczuk pod nr tel. 724 261 150.

Pielgrzymka do Gnojewa nie będzie pierwszą nocną wędrówką organizowaną przez wiernych z tej malborskiej parafii. Wcześniej wielokrotnie również pod osłoną nocy, modlili się i szli do Sanktuarium bł. Doroty w Mątowach Wielkich.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama