Nowy numer 22/2020 Archiwum

Wielkopostny Wieczór Wyzwolenia

Odbędzie się on w katedrze pw. św. Mikołaja w Elblągu.

"Jeśli zmagasz się z trudnościami, z którymi sam nie możesz sobie poradzić; jeśli doświadczasz braku wolności spowodowanej ciągłym powracaniem do tych samych grzechów; a może ktoś z twoich najbliższych uwikłany jest w nałóg, z którego sam nie potrafi wyjść - zapraszamy Cię na wielkopostny Wieczór Wyzwolenia" - czytamy w zaproszeniu do udziału w modlitwie.

Wielkopostny Wieczór Wyzwolenia odbędzie się w środę 5 marca. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 Eucharystią, a następnie jego uczestnicy trwać będą na uwielbieniu i modlitwie o wyzwolenie z wszelkich lęków, chorób i zniewoleń. Zakończenie modlitewnego spotkania zaplanowano na godz. 20.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama