Nowy numer 39/2023 Archiwum

Cenisz siebie? Jedz zdrowiej

Spotkanie "Zdrowe żywienie - moda czy konieczność?" odbyło się dziś w Elblągu.

Czy to, w jaki sposób się odżywiamy, ma wpływ na to, jak żyjemy? - Oczywiście, że tak - przekonywali Andrzej i Grażyna Michalczykowie podczas spotkania "Zdrowe żywienie - moda czy konieczność?", które odbyło się dziś w Elblągu w ramach spotkań Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus".

Andrzej i Grażyna to pasjonaci zdrowego stylu życia i naturalnych metod poprawy zdrowia. Wśród znajomych, rodziny i wokół widzą problem braku profilaktyki zdrowotnej. Wielu osobom pokazują, jak mogą zmienić swoją sytuację, np. problem z nadwagą czy inne dolegliwości. - Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że musi jakoś zadbać o swoje zdrowie, ale bardzo często odsuwamy tę myśl od siebie - wskazuje A. Michalczyk.

Jak podkreśla, nie należy jednak z tą myślą walczyć. - Wystarczy, że odpowiemy sobie, jak bardzo cenimy sobie siebie samych. Jak bardzo jesteśmy wartościowi dla siebie, dla tych, którzy są nam bliscy. Wtedy łatwo dojdziemy do tego, że warto o siebie zadbać - podkreśla.

Jak podkreślali dzisiejsi prelegenci, istnieją sprawdzone metody, które pozwalają na to, aby żyć zdrowiej. - To nie jest wcale kwestia tego, że mamy jeść mniej, albo trzymać się jakiś superrestrykcyjnych diet. Wystarczy to, że będziemy świadomi, po jakie produkty na naszych półkach sklepowych sięgali - zauważa Grażyna.


Całość artykułu w "Gościu Elbląskim" na 1 marca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast