Nowy numer 22/2020 Archiwum

Cenisz siebie? Jedz zdrowiej

Spotkanie "Zdrowe żywienie - moda czy konieczność?" odbyło się dziś w Elblągu.

Czy to, w jaki sposób się odżywiamy, ma wpływ na to, jak żyjemy? - Oczywiście, że tak - przekonywali Andrzej i Grażyna Michalczykowie podczas spotkania "Zdrowe żywienie - moda czy konieczność?", które odbyło się dziś w Elblągu w ramach spotkań Akademii Rozwoju Osobistego "Columbus".

Andrzej i Grażyna to pasjonaci zdrowego stylu życia i naturalnych metod poprawy zdrowia. Wśród znajomych, rodziny i wokół widzą problem braku profilaktyki zdrowotnej. Wielu osobom pokazują, jak mogą zmienić swoją sytuację, np. problem z nadwagą czy inne dolegliwości. - Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że musi jakoś zadbać o swoje zdrowie, ale bardzo często odsuwamy tę myśl od siebie - wskazuje A. Michalczyk.

Jak podkreśla, nie należy jednak z tą myślą walczyć. - Wystarczy, że odpowiemy sobie, jak bardzo cenimy sobie siebie samych. Jak bardzo jesteśmy wartościowi dla siebie, dla tych, którzy są nam bliscy. Wtedy łatwo dojdziemy do tego, że warto o siebie zadbać - podkreśla.

Jak podkreślali dzisiejsi prelegenci, istnieją sprawdzone metody, które pozwalają na to, aby żyć zdrowiej. - To nie jest wcale kwestia tego, że mamy jeść mniej, albo trzymać się jakiś superrestrykcyjnych diet. Wystarczy to, że będziemy świadomi, po jakie produkty na naszych półkach sklepowych sięgali - zauważa Grażyna.


Całość artykułu w "Gościu Elbląskim" na 1 marca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama