Nowy numer 14/2020 Archiwum

Jak uszyć maseczkę? Kurs online

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na walkę z pandemią koronawirusa w mieście.

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych poinformowało, że przekazywane obecnie pieniądze na konto Funduszu Grantowego oraz te pozyskane od darczyńców z tytułu 1 proc. zostaną przekazane na zakup rękawiczek, maseczek i pozostałego wyposażenia dla elbląskich szpitali.

Kilka dni temu stowarzyszenie przekazało 150 maseczek do Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu. Część z nich uszyli pracownicy ESWIP, a pozostałe otrzymali od mieszkańców miasta.

O godz. 11 ESWIP zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wirtualnym zwiedzaniu Domu pod Cisem, podczas którego m.in. odbędzie się instruktaż szycia maseczek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama