Nowy numer 49/2023 Archiwum

Wirtualny krąg biblijny z redemptorystami

Przeżywanie Mszy św. w domu bywa trudne. Pomóc może wirtualny krąg biblijny organizowany przez elbląskich redemptorystów.

Ojcowie redemptoryści z parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu zapraszają na krąg biblijny w internecie. Kapłani zachęcają, aby to wirtualne spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę (28 marca) o godz. 19. było dla nas okazją do lepszego przygotowania się do przeżywania niedzielnej Eucharystii.

"Żyjemy w trudnych czasach, kiedy Eucharystia została nam ograniczona. Może czasem się z tym nie zgadzamy, denerwujemy się, ale postarajmy się w jak największym stopniu zachować normalność" - apelują redemptoryści. Jak podkreślają ojcowie, normalnie w środy spotykano się w parafii w ramach wspólnoty kręgu biblijnego.

"Wiemy, że przeżywanie Eucharystii w warunkach domowych bywa trudne. Wiele rzeczy nas rozprasza, a przekaz radia czy telewizji nie jest w pełni komfortowy. Niemniej jednak zapraszamy Cię do lepszego przygotowani się do tej Mszy Świętej poprzez słuchanie i rozważanie Ewangelii z tej najbliższej niedzieli" - zachęcają.

Na zgłoszenia do udziału w wirtualnym kręgu biblijnym ojcowie czekają do soboty do godz. 15. Wystarczy przesłać wiadomość prywatną poprzez profil facebookowy parafii TUTAJ i w odpowiedzi otrzyma się link, który pozwoli na uczestnictwo w spotkaniu. Więcej szczegółów także na profilu parafii.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy