Nowy numer 38/2023 Archiwum

Wspominamy wspólne pięć lat

Już wkrótce minie pięć lat, odkąd "Gość Niedzielny" ma swój dodatek w diecezji elbląskiej. Zapraszamy do wspólnych wspomnień.

W tym roku 24 maja minie dokładnie pięć lat, od kiedy ukazał się pierwszy numer "Gościa Elbląskiego" oraz zaczęła działać strona internetowa elblag.gosc.pl. Korzystając z tej wyjątkowej okazji oraz wpisując się w trendy rodzące się w obecnej sytuacji, które zachęcają do sięgania po najróżniejsze wspomnienia, zapraszamy naszych czytelników do wspólnego odkurzenia albumu ze zdjęciami.

Zachęcamy do zanurkowania z nami w minione pięciolecie. Będziemy w związku z tym na naszym portalu, a także na redakcyjnym Facebooku pod hashtagiem #5latgoscia umieszczać najchętniej czytane przez Państwa artykuły w tym czasie. Będą to materiały dotyczące najważniejszych wydarzeń z naszej diecezji, artykuły z wyjątkowych spotkań czy też historie, które w znaczący sposób wpłynęły na kształt obecności "Gościa" w tym regionie.

W naszą wspólną podróż w przeszłość chcielibyśmy wyruszyć od artykułu o tym, jak to wszystko się zaczęło. Promocja pierwszego numeru "Gościa Elbląskiego" odbyła się w katedrze św. Mikołaja. Pewnie nie wszyscy pamiętają, ale pierwszy numer naszego tygodnika trafił do czytelników zupełnie za darmo. Po Mszach św. wręczaliśmy nasz dodatek parafianom z katedry. Od kolejnego tygodnia trafialiśmy do czytelników jako wkładka do głównego wydania "Gościa Niedzielnego".

Już wkrótce kolejne wspomnienia. #5latgoscia

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast