Nowy numer 22/2020 Archiwum

Gorzkie Żale. Transmisja z kościoła Trójcy Przenajświętszej w Morągu

Kapłani dbają, by wierni nie tracili kontaktu z parafią.

W tym trudnym czasie walki z pandemią koronawirusa równocześnie w kościele modlić się może jedynie 5 osób. Kapłani, dbając o to, by wierni nie tracili kontaktu z parafią, regularnie przeprowadzają transmisje Mszy św. i nabożeństw.

Z kościoła Trójcy Przenajświętszej w Morągu przeprowadzane są one poprzez parafialny profil na Facebooku.

W niedzielę transmitowane są trzy Msze św. o 9.00, 12.30 i 18.00, a 17.30 - Gorzkie Żale.

W pozostałe dni tygodnia transmisje rozpoczynają się o 17.30. Od poniedziałku do czwartku, a także w soboty w świątyni, w tym czasie kapłan klęcząc przed Najświętszym Sakramentem, odmawia Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Akt Ofiarowania. W piątki natomiast w tym czasie trwa nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 18 transmitowana jest Msza św.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama