Moja parafia na starej fotografii

Zapraszamy do współtworzenia unikatowej galerii zdjęć.

Lubimy oglądać stare, najlepiej czarno-białe zdjęcia. Takie, na których nasi dziadkowie i rodzice są młodzi.

Z pewnością obecnie, kiedy cały wolny czas spędzamy w naszych domach, wielu z nas wyciągnęło stare albumy. Ile radości przyniosło nam oglądanie tych zrobionych przed laty zdjęć?

Wśród rodzinnych fotografii są również te dokumentujące życie parafii; wykonane w czasie I Komunii św., procesji w uroczystość Bożego Ciała, a może nawiedzenia obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w latach 80. XX wieku. Czasami takie zdjęcia sprzed 20, 30, a nawet 40 i więcej lat udostępniane są na stornach internetowych parafii.

Drodzy czytelnicy „Gościa Elbląskiego”, jeśli w swoich zbiorach posiadacie takie stare parafialne fotografie i chcielibyście pokazać je innym, prześlijcie je do nas, a my złożymy z nich galerię.

Wystarczy telefonem komórkowym sfotografować takie zdjęcie (jeśli jest wklejone do albumu, może być widać także inne fotografie), a później przesłać na nasz adres elblag@gosc.pl albo poprzez redakcyjnego messengera. Na zdjęcia czekamy do soboty 4 kwietnia do godz. 12. Galerię opublikujemy wieczorem. Z pewnością oglądanie tych zdjęć przyniesie każdemu z nas wiele radości.


Przesłanie fotografii jest równoznaczne ze zgodą na jej bezpłatne upublicznienie w mediach wydawanych przez Instytut Gość Media.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach ("My"), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. 

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: rodo@igomedia.pl. 

Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Państwem (co może wynikać również z formalnie wiążących nas ustaleń i współpracy). 

Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów. 

Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cel. Brak ich podania uniemożliwi realizowanie tego celu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..