Nowy numer 22/2020 Archiwum

Mężczyźni Boga zachęcają do wynagradzania i pokuty

Wspólnota Mężczyzn Boga z Elbląga zachęca do udziału w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi oraz przygotowania się do niego przez post.

Nabożeństwo odbędzie się w sobotę 4 kwietnia. Poprowadzi je ks. dr Krzysztof Czapla SAC, dyrektor Sekretariatu Fatimskiego.

"Chcemy zjednoczyć się na wspólnym wynagradzaniu, wspólnej Mszy św., wspólnej medytacji oraz wspólnym odmówieniu Różańca Świętego o godzinie 18.10 podczas transmisji nabożeństwa z Polskiej Fatimy - Sanktuarium na Krzeptówkach" - piszą Mężczyźni Boga. Transmisję będzie można śledzić TUTAJ.

Jednocześnie wspólnota zaprasza do przygotowania się do nabożeństwa poprzez trzydniowy post o chlebie i wodzie. MB rozpoczynają post już dziś (1 kwietnia).

Zachęcają również do odmawiania w tych dniach modlitwy Anioł Pański, Koronki do Bożego Miłosierdzia, Różańca w łączności z kapłanami i Apelu Jasnogórskiego oraz uczestnictwa w Godzinie Świętej w czwartek 3 kwietnia.

Wspólnota zachęca do zwrócenia uwagi na symbolikę nadchodzących dni:

1 kwietnia - pierwsza środa miesiąca. Dzień poświęcony Przeczystemu Sercu św. Józefa. Rocznica Ślubów Lwowskich króla Jana II Kazimierza uczynionych przed obrazem Matki Bożej Łaskawej.

2 kwietnia - pierwszy czwartek miesiąca. Dzień modlitw w intencji kapłanów i osób konsekrowanych. Rocznica narodzin dla nieba św. Jana Pawła II.

3 kwietnia - pierwszy piątek miesiąca. Wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama