Nowy numer 22/2020 Archiwum

Już jutro Niedziela Palmowa

Tegoroczne świętowanie wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy będziemy obchodzić w naszych domach.

W tym roku, ze zrozumiałych względów, nie będziemy mogli pójść poświęcić naszych gałązek do świątyni. Nie odbędą się także zwyczajowe konkursy na najpiękniejszą czy największą palmę w parafii lub regionie.

Tegoroczne świętowanie wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy będziemy obchodzić w naszych domach. To z kolei okazja do wspólnego, rodzinnego przygotowania wielkanocnej palmy i wykazania się jeszcze większą kreatywnością niż zwykle.

Jest to także możliwość do wspomnień, do których zachęcamy w związku z naszą inicjatywą #5latgościa, w której przypominamy o zbliżającej się 5. rocznicy istnienia "Gościa Elbląskiego". Przypomnijmy sobie m.in. ubiegłoroczny Regionalny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę w Tolkmicku czy też Konkurs palm w parafii św. Jerzego w Elblągu.

Palmy w Tolkmicku 2019
Konkurs u św. Jerzego

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama