Nowy numer 24/2021 Archiwum

Dziękują za złote serca

Album powstał z myślą o tych, którzy wspierają Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu.

Na profilu facebookowym Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu powstał specjalny album z myślą o wszystkich, którzy wspierają medyków w działaniach na rzecz zwalczania epidemii koronawirusa.

„Serdecznie dziękujemy anonimowemu darczyńcy, który zostawił pod drzwiami na Izbie Przyjęć przy ul. Komeńskiego rękawiczki, płyny do dezynfekcji oraz ręczniki papierowe. Wielkie dzięki” - czytamy przy jednym ze zdjęć. Przy kolejnym, na którym zostały uwiecznione maseczki, napisano: „Edyta - Pasmanteria Fogiel Czurakowska przekazała nam 3 000 sztuk bawełnianych maseczek! Dzięki wielkie!”.

Pracownicy szpitala otrzymują także listy i własnoręcznie wykonane kartki z podziękowaniami za wykonywaną pracę. Przygotowują je głównie dzieci i młodzież, m.in. z Niepublicznego Przedszkola „Bajka” i Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej.

Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu został przekształcony w szpital zakaźny, w którym są hospitalizowani pacjenci z koronawirusem. Placówka wystosowała apel o pomoc, bliższe informacje na stronie internetowej szpitala.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama