Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zobacz plakat XXVIII EPP

Przygotowania do pielgrzymki trwają.

Jeżeli Bóg pozwoli, wyjdziemy - powtarza ks. Waldemar Maliszewski, dyrektor EPP, w czasie rozmów o kształcie tegorocznego pielgrzymowania do Matki Bożej.

W kwietniu poznaliśmy hasło pielgrzymki: „Bądź wola Twoja”, a w maju został zaprezentowany plakat ją promujący.

Zobacz plakat XXVIII EPP

To, jak ostatecznie będzie wyglądać tegoroczne pielgrzymowanie, zależeć będzie od rozwoju pandemii, a co za tym idzie - decyzji władz państwowych oraz kościelnych.

Za kilka dni na Jasnej Górze odbędzie się spotkanie reprezentatywnej grupy dyrektorów pielgrzymek pieszych z bp. Krzysztofem Zadarką, przewodniczącym Rady KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek. Wspólnie postarają się opracować optymalny scenariusz na tegoroczne pielgrzymowanie.

- Robię wszystko, żeby pielgrzymka wyszła w formie jak najmniej „poobijanej” tą bardzo trudną sytuacją - zapewnia ks. Waldemar.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama