Nowy numer 22/2020 Archiwum

Challenge na 100. urodziny Jana Pawła II

Centrum Nowej Ewangelizacji zaprasza do udziału w wyzwaniu z okazji urodzin Karola Wojtyły.

Centrum Nowej Ewangelizacji w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowej inicjatywie z okazji 100. urodzin św. Jana Pawła II. "Jego życie i nauczanie czeka na nasze zainteresowanie i zgłębianie. W związku z tym Centrum Nowej Ewangelizacji ogłasza wyzwanie – lub jak kto woli – challenge, które rozpocznie się od niedzieli 10 maja i będzie trwać do dnia urodzin św. Jana Pawła II" – pisze CNE na swojej stronie internetowej. 

W tym challenge'u chodzi o zrobienie zaledwie dwóch rzeczy: podzielenie się słowem Jana Pawła II, które miało na nas wpływ lub po prostu zapadło nam w pamięć, oraz podzielenie się wspomnieniem spotkania z Janem Pawłem II. Nie musi być to wspomnienie z prywatnej audiencji, ale z każdego spotkania (także wirtualnego) z Janem Pawłem II, które miało dla nas szczególne znaczenie. Oczywiście dzielimy się tym wszystkim przy pomocy Facebooka.

– Moje dorastanie, młodość, powołanie i 14 lat kapłaństwa upłynęło przy Janie Pawle II, który stał się dla mnie mistrzem życia kapłańskiego. Jest wiele słów papieża, które są wciąż żywe we mnie – dlatego, jak mówi ks. Grzegorz Puchalski, dyrektor CNE, także na swoim profilu bierze udział w challenge'u.

Ponadto centrum codziennie w godzinie śmierci Jana Pawła II będzie emitować fragmenty wypowiedzi papieża pod wspólnym tytułem: "Wy mi nie klaszczcie, wy mnie słuchajcie". Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy na stronę centrum na FB @drogowskazyelblag.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama