Nowy numer 22/2020 Archiwum

Spotkanie online z dr. Guzewiczem

Wspólnota Mężczyzn Boga z Elbląga zaprasza na spotkanie online z Mieczysławem Guzewiczem, ekspertem z zakresu problematyki małżeństwa i rodziny.

Jest to autor licznych publikacji i opracowań z zakresu problematyki małżeństwa i rodziny, wychowania religijnego dzieci, cierpienia w Biblii. Prowadzi rekolekcje, konferencje i prelekcje dla osób chorych, środowisk medycznych, duszpasterzy, doradców życia rodzinnego, narzeczonych, małżonków i rodziców. Jest doktorem teologii biblijnej, członkiem konsultorem Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.

To spotkanie wyłącznie dla przedstawicieli płci męskiej odbędzie się w piątek 15 mają o godz. 19. Wystarczy zalogować się ze swojego komputera, klikając lub kopiując ten link. Jeśli chcemy się połączyć z telefonu, musimy wcześniej ściągnąć aplikację ZOOM.

Spotkanie zacznie się o godz. 19. Aby uniknąć problemów, organizatorzy radzą zalogować się nieco wcześniej, np. ok. 18.45

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama