Nowy numer 15/2024 Archiwum

100 km w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II

- Niech to będzie forma naszej pielgrzymki dla papieża Polaka - mówi ks. Piotr Olechowski.

Ks. Piotr Olechowski, wikariusz parafii św. Bartłomieja w Miłomłynie, zaprasza do udziału w akcji "100 km w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II".

- Czas ruszyć się z domu, w związku z tym proponuję wam rywalizację „100 km w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II”. Możesz ją zrealizować na Endomondo czy innej aplikacji, ważne by to zarejestrować - mówi ks. Piotr.

W rywalizacji liczyć się będą aktywności związane z bieganiem, chodzeniem, spacerowaniem, wędrowaniem czy nordic walking.

- Niech to będzie forma naszej pielgrzymki dla papieża Polaka. Warto ten czas wykorzystać na modlitwę z różańcem w ręku lub wysłuchać jednego z przemówień Jana Pawła II. Nasz wielki rodak dbał o tężyznę fizyczną, religijną i umysłową. Przez najbliższy miesiąc niech On stanie się dla ciebie motywacją do pracy nad sobą. Nagrodą za ukończoną rywalizację będzie pamiątkowy medal i dyplom - tłumaczy ks. Piotr.

Regulamin akcji:

1. Celem jest przejście 100 kilometrów (nie jednorazowo) indywidualnie (zgodnie z obostrzeniami wprowadzonymi w związku z pandemią COVID-19) w terminie od 18.05.2020 do 18.06.2020.
2. Zgłoszenie chęci udziału w akcji należy dokonać poprzez kontakt osobisty z ks. Piotrem lub e-mail: religiamilomlyn@op.pl.
3. Odbiór gadżetów okolicznościowych w sobotę 27.06.2020 od godz. 10 do 12 w sali katechetycznej. Bardzo prosimy o składanie dobrowolnej ofiary, aby można było sfinansować akcję, przy odbiorze medalu i dyplomu okolicznościowego. Jest też możliwość wysyłki, jednak trzeba wziąć pod uwagę koszty dostawy.
4. Trasę należy udokumentować za pomocą aplikacji (kilometry, daty) np. Endomondo (może być inna aplikacja) i przesłać zdjęcie (zrzut ekranu) na adres religiamilomlyn@op.pl do 18.06.2020; link do rywalizacji: http://www.endomondo.com/challenges/43464861.
5. Uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania regulaminu akcji, zasad ruchu drogowego oraz obostrzeń wprowadzonych w związku z pandemią COVID-19.
6. Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w akcji pod opieką osób dorosłych.
7. Udział w akcji jest dobrowolny, a ks. Piotr i parafia w Miłomłynie nie ponoszą odpowiedzialności za utratę zdrowia lub życia i wypadki losowe podczas przemieszczania się.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy