Nowy numer 22/2020 Archiwum

Już wkrótce Forum Rodziny

Forum Rodziny, które organizuje parafia św. Brata Alberta w Elblągu, odbędzie się już po raz 13.

Parafia św. Brata Alberta w Elblągu oraz Wspólnota Małżeństw zapraszają na XII Forum Rodziny. Spotkania, które w tym roku przebiegają pod hasłem ""Być mężczyzną i kobietą tak na serio", odbędą się w dniach 1-3 czerwca.

Tegoroczne nauki wygłosi ks. Maciej Dalibor SDS, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego w Bagnie. W ich czasie będzie chciał podążać za nauką Jana Pawła II poświęconą małżeństwu i rodzinie.

Do udziału w forum organizatorzy zapraszają zarówno małżeństwa z większym, jak i mniejszym stażem, ale także i te pary, które dopiero się do przyjęcia tego sakramentu przygotowują.

W związku z panującą epidemią koronawirusa tegoroczne forum będzie odbywało się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Przebieg spotkania pozostaje niezmienny względem poprzednich edycji. Każdego dnia forum rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 18, a później jest czas spotkania z zaproszonym prelegentem.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama