By odnaleźć pokój…

Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej zaprasza do udziału w rekolekcjach uzdrowienia wewnętrznego.

Trwać one będą od 26 lipca do 2 sierpnia w murach Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, oczywiście z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych.

Rekolektantom towarzyszyć będą słowa: „Rozwiążcie go i pozwólcie mu chodzić” (J 11,44).

Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszone są osoby, które uczestniczyły już w rekolekcjach kerygmatycznych - np.: REO, Seminarium Odnowy Wiary, katechezach wprowadzających Drogi Neokatechumenalnej, rekolekcjach Ruchu Światło-Życie, kursie Nowe Życie, kursie Alpha itp.

„Jeśli doświadczasz w swoim życiu trudności, które są dla ciebie ciężarem, rozbijają cię wewnętrznie, utrudniają codzienne funkcjonowanie, doświadczasz braku satysfakcjonujących relacji, chcesz przyjrzeć się historii swojego życia i zobaczyć w niej działanie Pana Boga, zapraszamy cię do udziału w tych rekolekcjach, abyś mógł/mogła znaleźć pokój w relacji z Bogiem, z drugim człowiekiem, ze sobą samym i żyć pełnią życia” - napisali w zaproszeniu organizatorzy rekolekcji.

Szczegółowe wytyczne, do przestrzegania których zobowiązani będą uczestnicy rekolekcji, oraz wszelkie informacje dotyczące kwestii organizacyjnych, dostępne są na stronie internetowej Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..