Warsztaty uwielbienia

Poprowadzi je Jakub Bartkowiak związany z Fundacją "SMS z Nieba".

Wszystkich tych, którzy chcą służyć w Kościele, na przykład w formie lidera uwielbienia, oraz tych, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem, Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej zaprasza  do udziału w warsztatach uwielbienia, które poprowadzi Jakub Bartkowiak, teolog, muzyk i ewangelizator związany z Fundacją „SMS z Nieba”.

Zajęcia będą miały dwojaki charakter: teoretyczny (w formie wykładu) i praktyczny (modlitwy i śpiewu, gry na instrumentach). Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 października w kościele Bożego Ciała w Elblągu (od 18.00 do 22.00), a kolejne zaplanowano kolejno na: 9 listopada, 21 grudnia, 11 stycznia, 22 lutego, 1 marca, 12 kwietnia, 10 maja i 14 czerwca.

Warsztaty te to przede wszystkim szkoła modlitwy osobistej oraz nauka prowadzenia spotkań modlitewnych we wspólnocie, np. adoracji i uwielbienia. „Na podstawie słowa Bożego, nauczania Kościoła oraz wiedzy z dziedziny duchowości, będzie można poszerzyć swoją znajomość tematu modlitwy uwielbienia, zaś konkretne wskazówki praktyczne, zasady muzyczne i poznanie repertuaru pomoże w przygotowaniu do posługi we wspólnocie i parafii” - napisano na stronie internetowej Centrum Nowej Ewangelizacji. Ofiara na pokrycie kosztów organizacji warsztatów wynosi 40 zł za spotkanie. Chętni proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie do ks. Grzegorza (tel. 509 607 850) lub e-mail: kontakt@cne.elblag.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..