Nowy numer 38/2023 Archiwum

Zimowa edycja rekolekcji powołaniowych

Chęć udziału w rekolekcjach możesz zgłosić już dziś.

Zbliża się zimowa edycja rekolekcji powołaniowych dla młodzieży męskiej ze szkół ponadpodstawowych oraz studentów. Odbywać się one będą pod hasłem „(…) I natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim” (Mk 1,18). Ze względu na panującą pandemię, nadchodzące rekolekcje odbywać się będą online.

- Powołaniówka trwać będzie od 7 do 9 stycznia 2021 roku, czyli w czasie nadchodzących ferii zimowych. Uczestnikom rekolekcji codziennie przesyłane będą: nauka rekolekcyjna i świadectwo. Również każdego dnia organizowane będzie spotkanie live dla wszystkich rekolektantów - informuje ks. Maksymilian Ślizień, delegat biskupa elbląskiego ds. powołań.

Udział w zbliżających się rekolekcjach jest całkowicie bezpłatny, jednak każdy chcący w nich uczestniczyć, powinien to zgłosić, analogicznie do formy zwykłej. - Linki do materiałów rekolekcyjnych udostępniane będą jedynie tym, którzy wcześniej zgłosili chęć wzięcia udziału w powołaniówce - zaznacza ks. Maksymilian.

Rekolekcje organizowane są przez Wyższe Seminarium Duchowne diecezji elbląskiej. Zgłoszenia wysyłać można do 5 stycznia na adres e-mail: kolopowolaniowe@gmail.com. Kontaktując się z organizatorami poprzez ten sam adres, każdy zainteresowany może uzyskać szczegółowe informacje dotyczące rekolekcji. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast