Nowy numer 22/2023 Archiwum

Kultura podejmuje rękawicę

Mobilny galeriowóz będzie parkował w strategicznych punktach miasta.

W związku z epidemią kontakt z kulturą w minionych miesiącach był utrudniony, a w ostatnich tygodniach wręcz niemożliwy.

Do wszystkich, którzy zatęsknili za braniem udziału na żywo w wydarzeniach kulturalnych, z pomocą przyszło Kwidzyńskie Centrum Kultury. „Podejmując rękawicę rzuconą nam przez pandemię, organizujemy mobilną wystawę pt. »Bez maski«. Jest to galeria ponad 100 zdjęć, która w czasie pandemii i obowiązującego reżimu sanitarnego ma Wam przypomnieć, że »jeszcze będzie normalnie«” – czytamy na stronie internetowej centrum.

Na zdjęciach zostały uwiecznione momenty z życia kulturalnego miasta. Wydarzenia plenerowe, koncerty, spektakle, warsztaty, pokazy oraz ciekawostki kulturalne. Oglądając je, będzie można powspominać Dni Kwidzyna w 2004 roku, casting do popularnego w latach 2002–2005 programu „Idol” czy chociażby wielki koncert na zakończenie wydarzenia „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Od grudnia do końca stycznia mobilny galeriowóz Kwidzyńskiego Centrum Kultury będzie parkował w strategicznych punktach miasta, tak żeby każdy mógł mieć dostęp i możliwość zobaczenia, co przygotował zespół KCK.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast