Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego

Już czas, by pomyśleć o wakacjach.

Centrum Nowej Ewangelizacji diecezji elbląskiej zaprasza do udziału w rekolekcjach uzdrowienia wewnętrznego, które mają się odbywać od 25 lipca do 1 sierpnia. Rekolektantom towarzyszyć będą słowa: „Rozwiążcie go i pozwólcie mu chodzić” (J 11,44).

„Jeśli doświadczasz w swoim życiu trudności, które są dla ciebie ciężarem, rozbijają cię wewnętrznie, utrudniają codzienne funkcjonowanie, doświadczasz braku satysfakcjonujących relacji, chcesz przyjrzeć się historii swojego życia i zobaczyć w niej działanie Pana Boga, zapraszamy cię do udziału w tych rekolekcjach, abyś mógł/mogła znaleźć pokój w relacji z Bogiem, z drugim człowiekiem, ze sobą samym i żyć pełnią życia” - zachęcają organizatorzy.

Rekolekcje te skierowane są do osób, które przeżyły już rekolekcje kerygmatyczne, np.: REO, Seminarium Odnowy Wiary, Kurs Alpha itp.

Rekolekcje odbywać się będą w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu. Bliższe informacje o opłatach i sposobie zapisania się odnaleźć można na stornie internetowej CNE - cneelblag.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..