Turniej piłkarski w Gardei

Gardeja zaprasza na turniej piłkarski ministrantów i lektorów.

Parafia rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gardei wraz z wójtem gminy Gardeja zapraszają ministrantów i lektorów z diecezji elbląskiej na turniej piłkarski, który odbędzie się 11 września na miejscowym orliku. - Pomyśleliśmy, że skoro mamy u siebie takie fajne boisko, a wielu ministrantów i lektorów to chłopaki, które kochają piłkę nożną, to miło byłoby zaprosić ich do siebie i wspólnie spędzić czas na grze - mówi Mirosław Kowalczyk, opiekun orlika.

Na turniej zaproszone są drużyny składające się z ministrantów i lektorów w wieku od 8 do 15 lat. Mecze będą odbywały się w godz. 10-16.

- Tego dnia przypada także Narodowy Dzień Sportu, więc taki turniej to doskonała forma jego świętowania - uważają Adam i Piotr, katecheci z Gardei. - Gwarantujemy puchary dla wszystkich drużyn, okolicznościowe magnesy dla każdego uczestnika oraz dobrą zabawę i wysoki poziom umiejętności zawodników - dodają.

W razie bardzo niekorzystnych warunków pogodowych organizatorzy zakładają, że turniej może zostać przełożony lub w ostateczności odwołany. Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod nr. tel.: 667 881 800, lub adresem e-mail: anamir27@wp.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..