Nowy numer 15/2024 Archiwum

Poznaj historię Mieczysława Garsztki. Książki dla czytelników

To bohater najnowszej powieści Tomasza Stężały. Dla naszych czytelników mamy dwa egzemplarze książki ufundowane przez wydawnictwo Novae Res.

Był synem chirurga i położnika, chciał tak jak ojciec zostać lekarzem, jednak zamiast na studia ze swojej rodzinnej Bydgoszczy trafił do okopów. Walczył w czasie Wielkiej Wojny i choć wcześniej kształcił się w niemieckich szkołach, miał wyrobione poczucie odrębności narodowej i patriotyzmu, co z pewnością wyniósł z domu. Asem lotnictwa stał się w zaledwie kilka tygodni, a jego wyczyny barwnie opisał pochodzący z Elbląga pisarz Tomasz Stężała w "Asie i damie".

Dla Czytelników mamy dwa egzemplarze książki, ufundowane przez wydawnictwo Novae Res. By je otrzymać, na adres elblag@gosc.pl do 10 listopada należy wysłać e-mail, w temacie wpisując słowo: "Książka", a w treści: "As i dama". Nadawcy 1. i 4. wiadomości otrzymają po jednym egzemplarzu powieści. W e-mailu prosimy o podanie danych adresowych, niezbędnych do wysyłki książki.


Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy