Nowy numer 07/2024 Archiwum

Uczniowie poznają bł. kard. Stefana Wyszyńskiego

Elbląska podstawówka zaprasza uczniów do udziału w konkursie plastycznym.

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki w Elblągu zaprosiła uczniów szkół podstawowych z diecezji elbląskiej do udziału w konkursie plastycznym „Człowiek w świetle 10 przykazań Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - interpretacja plastyczna treści wybranego punktu z ABC Społecznej Krucjaty Miłości”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy w formacie A3 dowolną techniką, np. rysunek, malarstwo, grafika komputerowa czy fotografia. Praca musi zostać wykonana samodzielnie, a na jej odwrocie należy nakleić wizytówkę z następującymi informacjami: imię i nazwisko ucznia, szkoła, klasa, imię i nazwisko opiekuna, dane kontaktowe szkoły i opiekuna.

Wykonawca pracę dostarczyć musi osobiście lub przesłać na adres organizatora - Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zajchowskiego 12, 82-300 Elbląg - do 14 stycznia 2022 r.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród zaplanowano na 10 lutego 2022 r. w kurii diecezji elbląskiej. Autorzy nagrodzonych prac zostaną powiadomieni i zaproszeni na to wydarzenie. Wszystkie konkursowe prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem bp. Jacka Jezierskiego. 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy