Nowy numer 48/2023 Archiwum

Kurs "Emaus"

Odbędzie się w październiku w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu.

Do udziału w kursie „Emaus” zapraszają Szkoła Nowej Ewangelizacji wspólnie z parafią Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu. Organizatorzy spotkania zapewniają, że czas spędzony na kursie pozwoli rozkochać się w słowie Bożym. Będzie to także okazja, żeby pogłębić swoją relację z Jezusem, który mówi do nas na kartach Biblii.

„Uczestnik tego kursu może doświadczyć, czym powinno być w życiu człowieka słowo Boże oraz jak skuteczne jest jego działanie” - informują organizatorzy.

Dodają, że będzie to czas rozpoznawania Jezusa jako Mesjasza zapowiadanego przez Stary Testament. „Kurs umożliwia każdemu uczestnikowi rozpoznanie Chrystusa tak, jak dał się On rozpoznać uczniom z Emaus - w czasie liturgii słowa i liturgii Eucharystii, aby mógł stać się świadkiem Boga żyjącego” - czytamy w zaproszeniu.

Kurs trwać będzie od 14 do 16 października. Bliższe informacje oraz formularz zgłoszeniowy odnaleźć można na profilu facebookowym Szkoły Nowej Ewangelizacji. W razie pytań można kontaktować się z Dorotą, tel. 663 543 480.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy