Przed Biegiem Nadziei

Zapisy ruszyły.

Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak rozpoczęło zapisy chętnych, którzy chcą wziąć udział w IV Elbląskim Biegu Nadziei. Odbędzie się on 14 maja o godzinie 11.00 w Bażantarni.

Biegi odbędą się na dystansach 5 i 10 kilometrów. Tradycyjnie odbędzie się również bieg dla dzieci, gdzie dystanse będą dostosowane do wieku uczestników; trasa z licznymi przeszkodami terenowymi. Organizatorzy wydarzenia zapraszają także do udziału w Marszu Nadziei. Jego dystans wynosi ok. 3 km, trasa to chodniki i leśne ścieżki Bażantarni oraz wejście na Górę Chrobrego.

Uczestnicy biegów i marszu otrzymają pamiątkową koszulkę oraz medal. Wpisowe wynosi 60 zł, pieniądze te zostaną przekazane na wsparcie działalności statutowej Stowarzyszenia na Rzecz Hospicjum Elbląskiego.

Organizatorami IV Elbląskiego Biegu Nadziei są Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni, Stowarzyszenie na Rzecz Hospicjum Elbląskiego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Bieg Nadziei jest jednym z wydarzeń organizowanych w ramach Pól Nadziei, które w Elblągu rozpoczną się kwestami 22 i 23 kwietnia.

IV Elbląski Bieg Nadziei - zapisy.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..