Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego

Na Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego zaprasza Centrum Nowej Ewangelizacji.

Centrum Nowej Ewangelizacji w Elblągu zaprasza na Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego, które odbędą się w Diecezjalnym Centrum Kultury w Zamku Bierzgłowskim w Łubiance. Spotkania formacyjne zaplanowane został na dni 20-26 sierpnia.

- Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego powstały z marzenia Pana Boga, które włożył w nasze serca, aby w Kościele było miejsce i przestrzeń doświadczenia głębokiego procesu uzdrowienia - mówi ks. Grzegorz Puchalski, dyrektor elbląskiego CNE. Jak wskazuje kapłan, w czasie tych nauk odkrywając prawdę o swoich najgłębszych pragnieniach, potrzebach, a równocześnie zranieniach i bólu, którego doświadczyli w relacjach, uczestnicy starają się odnaleźć w tym wszystkim Boże spojrzenie na historie swojego życia.

- Integrując różne wymiary funkcjonowania: duchowy, emocjonalny i fizyczny, chcemy dzielić się doświadczeniem uzdrowienia, które obejmuje całego człowieka i pozwala mu prowadzić szczęśliwe, dojrzałe życie, zgodne z zamysłem Pana Boga - mówi ks. Grzegorz.

Rekolekcje są skierowane do osób pełnoletnich, które przeżyły wcześniej rekolekcje kerygmatyczne (np.: REO, Seminarium Odnowy Wiary, katechezy wprowadzające Drogi Neokatechumenalnej, Rekolekcje Ruchu Światło - Życie, Kurs Nowe Życie, Kurs Alpha itp.).

„Jeśli nie odprawiałeś/aś żadnych z powyższych rekolekcji to wypełnij formularz, a ktoś z organizatorów skontaktuje się z Tobą.” - piszą organizatorzy.

Wszystkie szczegóły na stronie internetowej Centrum Nowej Ewangelizacji w Elblągu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..