Nowy numer 39/2023 Archiwum

Kurs dla fotografów i operatorów

Otrzymane podczas kursu zaświadczenie jest bezterminowe i uprawnia do pracy w budynkach sakralnych w trakcie ceremonii religijnych na obszarze całej Polski.

Kuria diecezji elbląskiej zaprasza fotografów i operatorów kamer do udziału w kursie liturgicznym przygotowującym do pracy w czasie uroczystości kościelnych. Uczestnicy kursu uzyskują bezterminowe uprawnienia do fotografowanie i filmowania ceremonii religijnych w kościołach w całej Polsce.

Kurs odbędzie się w Elblągu, w poniedziałek 16 października, rozpoczęcie o godz. 9. Osobą odpowiedzialną za wydarzenie jest ks. Marek Piedziewicz.

- W kursie mogą wziąć udział jedynie zgłoszone wcześniej osoby zarówno z obszaru diecezji elbląskiej, jak i spoza niego. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu oraz legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć i nagrywania filmów w budynkach sakralnych w trakcie ceremonii religijnych na obszarze całej Polski. Zaświadczenie jest bezterminowe - wyjaśnia ks. Piedziewicz.

Uczestnicy są zobowiązani przesłać do 8 października na adres kurs.fotografow@o2.pl swoją fotografię w pliku jpg lub png (wymiary jak do legitymacji lub dowodu osobistego), która zostanie umieszczona na wydanej na zakończenie szkolenia legitymacji. Przesłaną fotografię należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Tego samego dnia kończą się też zapisy na kurs.

Podczas szkolenia przewidziany jest poczęstunek: kawa, herbata, kanapki oraz ciasto.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast