Nowy numer 48/2023 Archiwum

Elbląg. Warsztaty dla ojców

Zapraszamy na warsztaty dla ojców, które poprowadzi Michał Piekara.

Na wyjątkowy czas podczas, którego będzie można odnowić swoje ojcostwo, bardziej je docenić oraz przekonać się, że Pan Bóg jest w nim zawsze po naszej stronie zapraszają organizatorzy warsztatów dla mężczyzn pn. „Nieprzeciętny ojciec”. Spotkania odbędą się w dniach 20 i 21 października w Zespole Szkół Pijarskich w Elblągu, a poprowadzi je znany i ceniony rekolekcjonista Michał Piekara.

- Celem tych warsztatów jest zapalenie ojców do tego, aby być ojcem. Chodzi o rozbudzenie chęci bycia tatą oraz usłyszenie tego, co jest takie ważne, że Bóg jest po twojej stronie w twoim ojcostwie - wyjaśnia Marek Kalkowski, jeden z organizatorów spotkania. Jak wyjaśnia, całe warsztaty są nastawione na to, aby pokazać znaczenie ojcostwa oraz jak je realizować wraz z Bogiem.

Organizatorzy podkreślają, że chcąc „rozpalić” uczestników do bycia ojcami, jednocześnie zapewniają, że będą im pomagali na tej drodze pozostać. - Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy również specjalny zestaw maili, które przychodzą regularnie i pomagają na tej „ścieżce ojca” trwać. Są to np. różne zadania, wsparcie czy też materiały wideo inspirujące do wytrwania w ojcostwie - wylicza.

- Wydawać by się mogło, że takie warsztaty są adresowane głównie do tych, którzy mają swoje dzieci jeszcze w domu. Ale przecież ojcem jesteś przez całe życie. Więc jeżeli ktoś kto ma już dorosłe dzieci, ale chce przyjść na warsztaty, oczywiście będzie przyjęty z otwartymi ramionami - dodaje.

Zapisać na warsztaty można się TUTAJ

Całość artykułu w "Gościu Elbląskim" na 8 października.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy