Nowy numer 08/2024 Archiwum

Zimowe rekolekcje powołaniowe

Elbląskie seminarium duchowne zaprasza na zimową edycję rekolekcji powołaniowych.

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej zaprasza na rekolekcje powołaniowe dla młodych mężczyzn. „Mamy nadzieję, że rekolekcje pomogą w wyborze drogi życia, dlatego zapraszamy Cię serdecznie na kolejną już edycję rekolekcji powołaniowych, organizowanych przez nasze seminarium od 3 do 6 lutego 2024 roku. Czekamy na Ciebie!” - czytamy w zaproszeniu.

Jak wyjaśniają organizatorzy rekolekcje powołaniowe to wyjątkowy czas, organizowany dwa razy w roku - w czasie ferii zimowych oraz na początku wakacji. Uczestnicy przez 4 dni przebywają w murach seminarium duchownego, uczestniczą w specjalnie przygotowanym programie duchowym - modlitwach, konferencjach, nabożeństwach. Szczytem każdego dnia jest Msza Święta sprawowana w intencji rekolektantów. Oprócz treści duchowej, jest także czas na rekreację, gry, budowanie wspólnoty, zawieranie wartościowych znajomości na całe życie. W czasie każdych rekolekcji jeden dzień przeznaczany jest na wyjazd, pielgrzymkę, zwiedzanie ciekawych miejsc.

Tegoroczne rekolekcje prowadzić będzie ks. Tomasz Wieczorek. Rzeczy, które warto zabrać, to: Pismo Święte, notatnik, długopis, śpiwór. Na rekolekcje powołaniowe zaproszona jest młodzież męska, uczęszczająca do szkoły średniej lub starsza.

Zgłoszenia do 29 stycznia na adres e-mail: kolopowolaniowe@gmail.com

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy