Nowy numer 08/2024 Archiwum

Kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów

Zapraszamy na kolejną edycję kursu dla fotografów i operatorów kamer posługujących przy ceremoniach religijnych.

Diecezja elbląska zaprasza na kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer. Uczestnicy kursu uzyskają bezterminowe uprawnienia do fotografowania i filmowania ceremonii religijnych w kościołach w całej Polsce. Kurs odbędzie się w Elblągu w poniedziałek 19 lutego. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

Całe szkolenie odbędzie się w domu parafialnym przy ul. Mostowej 18 w Elblągu, a poprowadzi je ks. Marek Piedziewicz. W kursie mogą wziąć udział jedynie zgłoszone wcześniej osoby zarówno z obszaru diecezji elbląskiej, jak i spoza niego.

Uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu oraz legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć i nagrywania filmów w budynkach sakralnych w trakcie ceremonii religijnych na obszarze całej Polski. Zaświadczenie jest bezterminowe.

Aby otrzymać ważne zaświadczenie należy do 11 lutego do godz. 20. przesłać na adres kurs.fotografow@o2.pl swoją fotografię w pliku jpg lub png (wymiary jak do legitymacji lub dowodu osobistego), która zostanie umieszczona na wydanej na zakończenie szkolenia legitymacji. Przesłaną fotografię należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem.

Podczas kursu przewidziany jest poczęstunek: kawa, herbata, kanapki oraz ciasto.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy