Nowy numer 15/2024 Archiwum

Startuje konkurs palm

Od Środy Popielcowej można oficjalnie zgłaszać się do udziału w konkursie palm wielkanocnych, który organizowany jest w Tolkmicku.

Jak co roku, tradycyjnie w Środę Popielcową parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku oficjalnie zaprasza do udziału konkursie „Na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”. W tym roku odbywa się już 15. edycja tego plebiscytu.

Jak przypominają organizatorzy, konkurs cieszy się rosnącym powodzeniem. Bierze w nim udział wiele instytucji, stowarzyszeń, grup i osób prywatnych z Tolkmicka, okolicznych gmin, powiatów i nie tylko.

Proboszcz parafii ks. Józef Grochowski zapewnia, że wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni. - Patroni naszego konkursu stale nas wspierają, tak samo jak w poprzednich latach. Ponadto obok dotychczasowych sponsorów, pozyskaliśmy nowych. W naszym konkursie wszyscy otrzymują nagrody, wyróżnienia i dyplomy - mówi kapłan. - Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym wydarzeniu tych wszystkich, którzy brali już udział, oraz nowych uczestników - dodaje.

Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno osoby indywidualne, jak i rodziny, szkoły, przedszkola, instytucje, stowarzyszenia i grupy oraz wszystkich, którzy chcą tworzyć klimat Niedzieli Palmowej.

Ostateczny termin składania wykonanych palm to 14 marca. Szczegóły i regulamin konkursu znajdziemy na stronie internetowej tolkmickiej parafii.

Startuje konkurs palm   Oficjalny plakat konkursu. parafia św. Jakuba w Tolkmicku

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy