Czuwanie młodych u pijarów

Ostatnie przed wakacjami czuwanie młodzieży diecezji elbląskiej odbędzie się w szkole ojców pijarów w Elblągu.

Młodzież Diecezji Elbląskiej oraz Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu zapraszają na kolejne diecezjalne czuwanie młodych. Będzie to już 29. edycja tego spotkania, a zarazem ostatnia w tym roku szkolnym. Spotkanie obędzie się właśnie w budynkach szkoły pijarskiej przy ul. Saperów 20 w Elblągu. Organizatorzy zapraszają w piątek 17 maja. Początek o godz. 20.

Podczas czuwania młodzi z diecezji będą kontynuować rozważania tematu zaczerpniętego od słów Pana Jezusa z 25. rozdziału Ewangelii wg św. Mateusza: "Byłem w więzieniu". Głównym prelegentem spotkania będzie ks. Łukasz Sobolewski SAC.

Nie zabraknie czasu na rozmowy w grupach, adorację i spowiedź, poczęstunek i integrację. "W ten sposób chcemy dać Wam to, co mamy najcenniejszego w Kościele: doświadczenie żywego Boga i wspólnoty" - zapraszają organizatorzy.

W czuwaniu mogą wziąć udział osoby od VIII klasy szkoły podstawowej do 35. roku życia. Zgłoszenia od udziału w spotkaniu przez formularz znajdujący się na stronie facebookowej Młodzieży Diecezji Elbląskiej.

« 1 »