Strefa Mocy w Elblągu

Strefa Mocy to głoszenie Ewangelii przy użyciu profesjonalnych narzędzi, w tym sceny na tirze.

Centrum Nowej Ewangelizacji w Elblągu zaprasza na wyjątkowe wydarzenie pod nazwą Strefa Mocy, które potrwa od 28 do 30 czerwca na placu przed katedrą św. Mikołaja w Elblągu.

To pierwsza edycja takiego wydarzenia w naszej diecezji. "Strefa Mocy ma na celu głoszenie Słowa Bożego i dzielenie się świadectwem działania mocy Bożej. W głównej roli zobaczymy ewangelizatora Witka Wilka, który wygłosi serię inspirujących konferencji" - czytamy na stronie CNE.

Jak zapewniają organizatorzy, Strefa Mocy ma rozpalać serca i umysły. Dać moc do dobrego życia i poszukiwania tego, co najważniejsze. Nieść okazję do spotkania z mentorami i posłuchania koncertów oraz wykładów. "To też niezwykła okazja, abyśmy mogli razem dzielić się Dobrą Nowiną z naszymi bliźnimi i dotrzeć do jak największej liczby ludzi z radosną wiadomością o miłości Bożej" - czytamy dalej.

Strefa Mocy, to pragnienie, które początkowo pojawiło się w sercu jednego człowieka - ewangelizatora W. Wilka. Podkreśla on, że była to wizja głoszenia jedynej objawionej prawdy przy użyciu profesjonalnych narzędzi: mobilnej sceny na tirze, zawodowym, pełnym mocy nagłośnieniu, nastrojowym, koncertowym oświetleniu, dużym, pełnym blasku ekranie. To wszystko przy współudziale pełnych talentów i entuzjazmu ludzi dotkniętych przez Boga Żywego.

Organizatorzy zapraszają również osoby chętne do udziału w wolontariacie w czasie tego niezwykłego wydarzenia. Szczegóły na stronie internetowej elbląskiego Centrum Nowej Ewangelizacji.

Wcześniej Strefa Mocy odbędzie się również w Rzeszowie, Kępnie i Otwocku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..