Dzień skupienia szafarzy

Mężczyźni posługujący w swoich parafiach jako nadzwyczajni szafarze Komunii świętej są zaproszeni do udziału w dorocznym dniu skupienia.

Zbliża się doroczna inicjatywa związana z formacją nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej w diecezji elbląskiej. Wszyscy pełniący tę posługę są bowiem zaproszeni do udziału w dniu skupienia.

Ksiądz Mariusz Ostaszewski, delegat biskupa elbląskiego ds. szafarzy nadzwyczajnych Komunii świętej, zaprasza mężczyzn posługujących w parafiach jako szafarze do udziału w tym wydarzeniu formacyjnym. Do wyboru mają jeden z dwóch terminów - 6 lipca lub 10 sierpnia.

Spotkania odbędą się w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jegłowniku, rozpoczęcie o 10.00, a zakończenie zaplanowano ok.13.00.

Szafarze proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w dniu skupienia w wybranym terminie. Można to zrobić drogą elektroniczną: mariuszostaszewski@interia.pl; poprzez komunikator messenger profilu szafarzy nadzwyczajnych Komunii św. diecezji elbląskiej, a także wysyłając SMS na nr tel. 606 639 299.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..