Nowy numer 04/2020 Archiwum

Elbląg pierwszy w obronie życia

Podczas Marszu dla Życia i Rodziny stworzyliśmy "pierwszą linię" obrony najbardziej wrażliwych i potrzebujących.

Elbląg wraz z Poznaniem były pierwszymi miastami, które zorganizowały w tym roku Marsze dla Życia i Rodziny.

Elblążanie wyszli na ulice, aby wyrazić swoje poparcie dla ochrony życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. A zrobili to już na dwa tygodnie przed większością miast Polski.

Można więc śmiało powiedzieć, że stworzyliśmy tegoroczną "pierwszą linię" obrony najbardziej wrażliwych i potrzebujących, bo właśnie do takich należy zaliczyć nienarodzone dzieci oraz rodziny, atakowane przez lewicowych ideologów.

Na marsz przyszło nas tyle, że każdy mógł zrozumieć, iż w tej walce nie jest osamotniony, że w tej pierwszej linii nie jest skazany na pewną porażkę. Jest wręcz przeciwnie!

Marsz dla Życia i Rodziny jest za każdym razem wielkim zwycięstwem, ogromną gloryfikacją tego, co dla chrześcijan jest najcenniejsze.

Cieszę się, że Elbląg jako jedno z pierwszych miast wsparł jedną z najważniejszych inicjatyw w Polsce. I mam nadzieję, elblążanie nadal będą bez wahania manifestować w obronie tych najistotniejszych wartości.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama