Nowy numer 04/2020 Archiwum

Być wzorem przez duże W

Po raz pierwszy pisałam taki artykuł. Historia podobna do tych, o jakich wcześniej czytałam w książkach.

Patryk - nastolatek, który (jak wspominają osoby go znające) był wzorem, cieszył się autorytetem wśród swoich kolegów. Pokazywał, jak powinno wyglądać życie człowieka będącego blisko Pana Boga. To się nie zmieniło, kiedy musiał zmierzyć się ze śmiertelną chorobą.

Fascynuje nas historia bł. Piotra Frassatiego. Dzięki książce „Przyszliśmy na świat, by nigdy już nie umrzeć” poznaliśmy zwykłe-niezwykłe życie Chiary Petrillo. A kilka dni temu wielu z nas, być może po raz pierwszy, usłyszało o Carlo Acutisie.

Historia Patryka pokazuje, że także wśród nas są ludzie, których życie było wyjątkowe. Wystarczy tylko umieć to dostrzec.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama