Nowy numer 34/2019 Archiwum

Pielgrzymując, szukamy domu

Pamiętaj, że celem nie jest Częstochowa ani Jasna Góra. To byłoby zbyt proste... – mówią organizatorzy. Po co zatem całe tłumy znów wyruszyły na szlak?

Dzień, w którym piesza pielgrzymka wyrusza na Jasną Górę, jest zawsze momentem niezwykłym. Towarzyszy mu zazwyczaj wiele radości, pojawia się mnóstwo ciepłych słów i zapewnień o modlitwie, nie brakuje także wzruszeń. Ale płaczą tylko ci, którzy zostają w domu. – Dawniej sama z wielką chęcią chodziłam do Częstochowy. Byłam u Czarnej Madonny na własnych nogach kilkanaście razy. Dziś odprowadzam córkę – mówi wyraźnie wzruszona pani Karolina.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL