Nowy numer 14/2020 Archiwum

Przyjmij duchową adopcję

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego w Kościele obchodzony jest Dzień Świętości Życia.

Wielu z nas od lat właśnie 25 marca podejmuje duchową adopcję. Przypominamy, że przyrzeczenie każdy może złożyć indywidualnie w domu. Deklaracja duchowej adopcji i liturgia przyrzeczeń znajdują się na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin DE: www.wdr.elblag.opoka.org.pl.

O godz. 18 z katedry św. Mikołaja w Elblągu zostanie przeprowadzona transmisja Mszy św., podczas której będzie można wziąć w duchową adopcję dziecko, którego życie jest zagrożone zabiciem przed narodzeniem.

Słowa przyrzeczenia wypowiedzieć będzie można także podczas transmisji modlitwy różańcowej z kościoła św. Bartłomieja w Miłomłynie o 20.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama